Loading...

تماس با ما

تماس با دکتر کاربین

سامانه هوشمند کسب و کار دکتر کاربین با کادری مجرب و کارآزموده آماده ارائه خدمت به شما شهروندان عزیز می باشد.

ارتباط با ما

سامانه هوشمند کسب و کار دکتر کاربین با هدف آسان سازی ارتباط بین خدمت دهنده ( دستیار) و خدمت گیرنده (مشتری) طراحی و راه اندازی شده است. صاحبان کسب و کار و افرادی که توانایی لازم جهت انجام امور خدماتی و تخصصی را دارند می توانند با عضویت در باشگاه دکتر کاربین علاوه بر کسب درآمد پایدار به معرفی و ارتقاء مهارت های خود جهت ارائه خدمات بهتر بپردازند. همچنین مشتریان گرامی دکتر کاربین می توانند بصورت شبانه روز و برنامه ریزی شده بخش عده ای از امور خدماتی خود را به دستیاران ما محول کنند . این سامانه به زودی برای سایر اسان ها و شهرستان ها فعال می گردد و هموطنان می توانند به خانواده بزرگ دکتر کاربین بپیوندند.

مسئولیت ناشی از هرگونه تخلف احتمالی از طرف دستیار و مشتری بر عهده اقدام کننده خواهد بود و دکتر کاربین حق دارد نسبت به تشکیل پرونده قضایی و پیگیری قانونی از شخص متخلف اقدام نماید.

مشتری نیازی به پرداخت هر گونه وجه اضافه به هر عنوان از قبیل سختی کار، کمک بلاعوض یا قرض و غیره ندارد و پرداخت اضافی به انتخاب شخصی او بوده و ربطی به دکتر کاربین ندارد. دکتر کاربین این پرداخت اضافه را به هیچ عنوان تایید یا تشویق نمی کند و از مشتری می خواهد که این موارد را حتما اطلاع دهد.

دکتر کاربین با بکارگیری شیوه های آموزشی حرفه ای قبل از اعزام دستیار و بکارگیری سیستم پایش و نظارت بر عملکرد حین انجام کار و پس از آن ، این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که کیفیت خدمات در کنار قیمت های رقابتی به عنوان یکی از ارکان ارزیابی مشتریان باشد.